Нарнія де ла Грейс – нова зірка інтернету

Стефані Хіменес та Нарнія де ла ГрейсКрихітка з блакитними очима та надзвичайним забарвленням, саме так зовсім недавно виглядала Нарнія.

У березні 2017 року у розпліднику британських кішок «Chatterie de la Grâce», який знаходиться у Франції і належить Стефані Хіменес, народилось миле кошеня дуже рідкісного забарвлення. Половина мордочки котика мала сіре забарвлення, а друга половина – чорного кольору. Межа забарвлень проходить рівно по середині голови кішки  і така акуратна ніби проведена під лінійку. Як годиться у розпліднику,  кошеняті дали звучне ім’я – Нарнія де ла Грейс. Нарнії було дивне забарвлення, але в усьому іншому це було звичайне кошеня пустотливе й грайливе.

Власниця розплідника у якому народилась Нарнія займається селекцією британських короткошерстних кішок з метою виведення блакитноокого варіанту породи. Під час роботи над закріпленням необхідних ознак заводчиця “поженила” чистопородну британку та звичайного смугастого домашнього кота із блакитними очима. Результатом їх союзу й стала Нарнія. Зазвичай Стефані продає або іноді навіть і віддає у добрі руки кошенят, які не відповідають стандартам породи, але цього разу вона навіть не припускала такої думки. Стефані розповідає: “У Нарнії неймовірне забарвлення й блакитні очі. Іншої такої кішки немає у цілому світі.” Дівчина розказує, що її вихованка дуже мила й товариська кішка, яка трохи ніяковіє у присутності сторонніх людей. ” Але у мене з нею особливий зв’язок, – каже заводчиця. –  Вона не знає, що вона така особлива. А для мене вона по суті, як власна маленька дитина”Наразі Нарнія уже доросла кішка.

Коли Нарнії виповнилось одинадцять місяців у січні 2018 року Стефані замовила у студії Arioko професійну фотосесію своєї улюблениці так як планувала вперше показати її на виставці кішок –  Paris Animal Show. Пухнаста модель на знімках виглядала просто надзвичайно гарною і дуже швидко розійшлися Інтернетом.  Тому не дивно, що Стефані через де який час створила для Нарнії інстаграм акаунт де продовжує радувати шанувальників новими фотографіями чотирилапої красуні. Наразі інстаграм акаунт  @amazingnarnia  нараховує 26,5 тисяч підписників і їх кількість постійно зростає адже у цю красуню не можна не закохатися.
Фото та відеоматеріали з акаунту @amazingnarnia

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *