Вибір телевізора Samsung, що сподобається Вам та Вашій кицьці

Кіт дивиться на телевізор

Коти давно стали зірками інтернету. Смішні відео з пухнастими створіннями можна дивитися годинами. Але у деяких власників, що самі доглядають за однією чи декількома кицьками, виникає питання: а чи самі коти люблять дивитися телевізор? І якщо люблять, то які програми їм до смаку?

Чи можуть коти бачити та дивитися телевізор?

Якщо відповідати коротко, то відповідь буде на кшталт “типу того”. Тобто ваш пухнастий улюбленець може бачити, що на екрані щось рухається, наприклад футбольний м’яч. А, як відомо, коти реагують на рух. Їхні когнітивні здібності не дозволяють їм пов’язати об’єкт на екрані з красою чи реальним предметом в житті. Коли ми милуємося відео з гарними метеликами, що літають від квітки до квітки, у кицьки в мозку виникає проста сенсорна реакція: “Щось рухається, треба його зловити!”.

Саме з цієї причини кицька може годинами сидіти перед екраном телевізора Samsung TV, спостерігаючи за рухливими об’єктами. На перший погляд, може видатися, що тваринка разом з нами переживає за героїв фільму. Насправді ж її приваблює все, що рухається. Яку-небудь нудну класику, типу “Гамлет” чи “Космічна Одіссея 2001 року” кіт навряд чи дивитиметься з тим самим захопленням, адже з точки зору кішки, якщо по екрану нічого не рухається, значить нічого цікавого і не відбувається.

Який телевізор варто купити, якщо маєте кішку?

Питання може видатися смішним – навіщо підбирати телевізор спеціально для кота, якщо він все одно нічого не розуміється у кінематографі? Дійсно, коти по-іншому сприймають зображення на екрані. Втім, як виявили дослідники, телевізори Самсунг чи інших виробників можуть приваблювати котячих з низки причин:

  • коти добре розрізняють кольори та забарвлення. Отже, телевізор Samsung з підтримкою широкого динамічного діапазону HDR більше сподобається вашій кішці;
  • котячих приваблюють чіткі звуки – шарудіння, звуки кроків, шелест листя тощо приваблюють увагу котів, адже асоціюються з гризунами, що ховаються під підлогою або в землі;
  • великий екран з чітким зображенням – що більша площина, то більше простору для руху та подій, що цікавлять котячих.

Деякі дослідження стверджують, що коти можуть просто розслабитися і відійти від стресів, якщо на екрані телевізора Самсунг транслюється щось спокійне зі швидкою зміною кольорів та фонів. Наприклад, музичні кліпи для релаксу та відпочинку. Є результати досліджень, що говорять й про те, що котячі в змозі пізнати інших представників свого виду або навіть самих себе, якщо транслювати відео на великий екран. Це ще на сто відсотків не доведено, але якщо кіт почує нявчання чи гавкання з екрана телевізора, ці звуки його точно збентежать.

Отже, висновки

Відео з котами захопили інтернет. Але й самі котячі, як доводять досліди, полюбляють проводити час перед екраном. Якщо обираєте телевізор Самсунг з роздільною здатністю 4 – 8К та на базі новітньої технології квантових точок QLED, переваги відчуєте як ви, так і ваш хатній улюбленець:

  • широкий динамічний діапазон з передачею всієї повноти картинки;
  • якісний звук з передачею усіх нюансів;
  • безперешкодний доступ до мережі, де сьогодні можна знайти велику кількість відео, спеціально створеного для “братів наших менших”;
  • можливість під’єднання смартфонів та ПК для ігор на великому екрані. А в іграх багато рухливих об’єктів, що обов’язково приваблять вашу домашню тваринку.

Не забуваємо, що коти є непосидючими тваринами. Вони обов’язково спробують схопити те, що рухається на екрані. Тому варто повісити ваш новий телевізор Samsung TV на стіну для надійної фіксації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *