Анекдоти про котів та фото

Дві кішки сидять перед кліткою для пташок.

“Він же темно-зелений”, – скиглить одна кішка. “Це не канарейка.”

“Я цього не так певна”,розмірковує інша.

“Можливо, він просто ще не достиг.”

В чому різниця між котами і собаками? Собака роздумує: “Мій господар завжди дає мені корм, коли я хочу, ходить зі мною гуляти, гладить мене і балує. Гадаю, мій господар – Бог!” Кішка думає собі: “Коли хочу, я завжди отримую корм; коли я хочу, мене гладять і зі мною граються; я можу робити, все що хочу. Певно, я – Бог!”

“Що сьогодні відбувається з Вашим котом? Він гасає як навіжений по всіх садках”, – запитує власник одного саду у свого сусіда. “Та”, – відповідає той, – “його вчора кастрували і він тепер скасовує усі побачення.”

На урок української мови Петрик повинен написати твір про домашнього улюбленця об’ємом у 50 слів. Петрик сідає і пише: “Бабуся виходить на вулицю і гукає: “Ходи додому, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику,Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику, Барсику!”.

Зустрічаються дві кішки. “Ну, і хто ти? Я породиста і звуся Мусьєнда де Міськпарк. А ти?”

Інша на це: “Я теж породиста, мене звуть ‘Геть з дивану!’.

Кішка архітектора, хіміка і кінорежисера сидять перед своїм кормом.

Кішка архітектора побудувала з нього дім з басейном і гаражем, а потім усе з’їла.

Кішка хіміка розтовкла корм у ступці, розвела його молоком для котів, нагріла, обробила у центрифузі і вилакала.

Кішка кінорежисера розтерла корм у порошок, поділила на порції небезпечною бритвою, втягнула у ніс через скручену банкноту у 500 євро, заричала знервовано: “Я НЕ МОЖУ ТАК ПРАЦЮВАТИ!”

Кіт переслідує ціле мишаче сімейство. У критичну мить тато-миша розвертається і кричить “Гав! Гав!”

Кіт налякано тікає, мишенята полегшено зітхають. Тоді тато-миша гордо каже своїм дітям: “Ось бачите наскільки важливе знання іноземних мов!”

Керівник своєму підлеглому: “Своїм підходом до роботи Ви схожі на кішку: прокрадаєтесь в офіс, кладете лапи на стіл і чекаєте на мишей!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *