Різдвяні лиха кішки Мог.

У листопаді 2015 року відбувся щорічний конкурс різдвяних рекламних роликів. Серед конкурсантів була також компанія Sainsbury’s. Для участі у конкурсі компанія представила ролик за книгою Mog’s Christmas Calamity або Різдвяні лиха Мог.  За кілька днів відеоролик на YouTube був переглянутий 10 мільйонів разів і став справжнім хітом.

Слід зайважити, що головна героїня кішка на ім’я Мог досить відомий персонаж книжок англійської ілюстраторки та письменниці Джудит Керр (англ. Judith Kerr).Кішка Мог ілюстрація Джудит Керр.

Джудит Керр написала та проілюструвала цілу серію надзвичайно добрих книг про пригоди кумедної, милої, але дуже незграбної кішки Мог. Наразі вийшло 17 книг про цю кішку. Перша ж книга була надрукована у 1970 році. Живе домашня улюблениця у сім’ї містера та місіс Томас, у яких є двоє дітей – Нікі та Дебі. У кожній книзі Мог потрапляє у якусь історію кумедну або сумну.

У відеороліку  “Mog’s Christmas Calamity” бідолашній Мог в ніч на Різдво наснився кошмар. Вона так сильно лякається, що спричиняє ланцюжок взаємопов’язаних подій через які вчиняє у домі разгардіяш та майже викликає пожежу у будинку. Але на щастя Мег сама не підозрюючи про це також рятує від біди своїх господарів, а сусіди допомагають зустріти Різдво як належить. Дивіз ролика “Різдво для того, щоб ділитися!”

Доречі, дивіться ролик уважно бо у ньому в епізоді знялась Джудит Керр. Підказка, це та старенька пані, яка говорить Деббі Томас (Debbie Thomas), що хоч Мег і влаштувала гармидер, але вона заслуговує медаль за порятунок сім’ї Томас. Приємного перегляду! Веселих вам свят и хай усе у вас буде добре!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *