А чи ви бачите тут кішку?

Мабуть вже не один раз вам зустрічались знімки із підписом “Знайдіть кота”. Найчастіше такі знімки бувають випадковими і одноразовими. Але не у цьому випадку.

Коли письменниця Грейс Спелман разом із своєю кішкою на ім’я Пероги переїхала у нову квартиру, навряд чи вона думала, що у її улюблениця виявить майстерність у маскуванні не гірше ніж у справжнього нінзя.

Як годиться кішці Пероги почала досліджувати нову територію і так захопилась процесом, що Грейс її “загубила”. На наступний день усе повторилось і через день теж, а з часом гра у хованки стала традицією. Так і повелося – Пероги ховається кожен раз знаходячи нову хованку, а Грейс її шукає. Пероги виявилась справжнім майстром маскування, тож не дивно, що Грейс залучила до веселої гри й своїх підписників у Twitter. Одного разу вона запропонувала їм знайти кішку на опублікованій фотографії. Завдання  виявилось надзвичайно важким, але дуже сподобалось шанувальникам письменниці.  Відтоді рубрика “Де Пероги?” стала з’являтися у її акаунті досить часто.

У відомій приказці говориться, що важко знайти чорну кішку у темній кімнаті. Той хто вигадав цей мудрий вислів просто не шукав Пероги. А чи знайдете ви її?

Почнемо з простого.Пероги точно є на цьому фото.Ось так виглядає кішка-нінзя Пероги.І знову перше фото і ось вона! Невже ви не помітили!

А чи готові ви ще випробувати свою спостережливість?

То як? Чи вдалося вам знайти Пероги на всіх фотографіях?

Фото з твітер акаунту @GraceSpelman

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *