Ветеринарна клініка шукає кото-няню.

Кішки – тварини з дуже вразливою та ніжною психікою. Тому кожен візит до ветеринарної клініки для них є величезним стресом. Ситуація значно погіршується, коли хвора кішка у клініці потрапляє у кімнату очікування, де знаходяться так само перелякані собаки та інші тварини, а ще незнайоме приміщення, незнайомі люди та запах антисептиків. Все це сильно лякає кішок і може викликати агресивну поведінку чи значно погіршити стан їх здоров’я. Не дивно, що у світі останнім часом почали набувати популярності кілініки призначені тільки для кішок. Одна з таких клінік, що має назву  Just Cats, відкрилась у 2014 році у Дубліні в Ірландії. Справи у клініки йдуть добре. А нещодавно на сайті кілініки з’явилось оголошення про вакансію.

Єдина у Дубліні ветеринарна клініка тільки для кішок шукає кото-няню.

Ідеальний кандидат повинен мати ніжні руки, бути здатним пестити та гладити котиків протягом тривалого часу. Вміти вести тиху, лагідну бесіду з пацієнтами клініки, щоб заспокоїти їх нерви. Якщо ви  здатні розпізнати різні види муркотіння – це буде великою перевагою при розгляді вашої кандидатури.

Чи ви той, кого називають божевільним кошатніком, бо шалено любите кішок?

Чи вважаєте ви бажання гладити котиків цілком природним?

Перед сном ви зазвичай рахуєте кошенят?

Чи підгодовуєте ви бездомних кішок у тій місцевості, де живете?

Чи з’являється у вас відчуття затишку та задоволення, коли ви гладите котиків?

Якщо ви ствердно відповіли на всі питання і маєте ветеринарну освіту – ви саме той, хто потрібен!

Присилайте супровідний лист та CV на  hello@justcats.ie

Ветеринарна клініка Just Cats, Coolmine Road, Clonsilla, Dublin 15,  www.JustCats.ie

На час написання статті (01.02.2018) вакансія ще була актуальною. Тому, якщо знаєте добре англійську, маєте ветеринарну освіту та шалено любите кішок, радимо скористатися шансом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *