Кріптокошенята.

Важко знайти того, хто бодай раз не чув про біткоін. Багато хто знає, що крім біткоїна існують багато інших кріптовалют. А чи чули ви про кріптокошенят?

28 листопада цього року студія Axiom Zen оприлюднила гру CryptoKitties. Гра базується на блокчейн технології та криптовалюті Ethereum. Криптокотики за два тиждні набули просто неймовірної популярності.

Судіть самі, користувачі гри з моменту релізу  витратили $14 265 082.31 (станом на 12.12.2017) і заключили більше ніж 114 тис. угод.  Дані опубліковані на сайті  CryptoKittySales, де відстежуються  угоди купівлі та продажу у грі.

Розробники запевняють, що кожний котик є абсолютно унікальним він має свої особливорсті та родовід. У  CryptoKitties користувачі можуть не тільки купувати віртуальних кошенят, але й доглядати за ними і навіть спробувати себе у ролі заводчика. Для того, щоб почати розведення віртуальних тваринок необхідно бути власником усього навсього одного котика. Ще одна цікава особливість віртуальних котів полягає у тому, що вони за бажанням власника можуть змінювати стать.

Наразі найдорожче кошеня коштує  Ξ 253.3368 або $143641.95. Це віртуальний котик на ім’я Founder Cat #18 (на картинці угорі). Найдешевші тварини коштують від Ξ 0.0047 або 2,21доллара. Команда CryptoKitties випускає нове криптокошеня кожні 15 хвилин, так триватиме до листопада 2018 року. Надалі, нові коти будуть з’являтися тільки у результаті “розмноження”.  

Прибуток студія отримує  у вигляді відсотку від угод, які здійснюються не напряму через смарт-контакти. Згідно даних  TechCrunch, на гру припадає приблизно 15% від усього сіткового трафіку Ethereum.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *