Вибір платформи для лаунчпаду криптовалюти: головні критерії відбору

Коти та криптовалюта

Вибір майданчику, де буде проходити лаунчпад – є ключовим етапом для криптопроєктів, які планують проводити первинну публічну пропозицію (ICO) або інші види продажу токенів. Важливо дослідити різні платформи та врахувати різноманітні фактори перед прийняттям рішення. Від вибору ресурсу залежить, як швидко ви зможете зібрати необхідний капітал, або чи зможете ви інвестувати в дійсно перспективний стартап.

Як знайти платформу для крипто-лаунчпаду?

Серед ключових нюансів вибору майданчика можна виділити наступне:

  • Репутація та ліквідність.

Почніть з дослідження репутації криптоплатформи, орієнтуючись на термін її роботи та рівень успішно представлених проєктів. Перевірте, які обсяги торгів за конкретними проєктами зараз на криптовалютних біржах. Велика популярність може свідчити про довіру спільноти та інвесторів, які взяли участь в launchpad та продовжують підтримувати криптопроєкт.

  • Підтримка та екосистема.

Розгляньте, які підтримку надає сервіс криптостартапам, які на ній представлені. Важливо, щоб допомога була у всіх аспектах, включаючи технічний аудит, маркетинг та спільноту.

  • Конкурентні переваги.

Порівняйте переваги та особливості різних лаунчпадів для криптовалют. Деякі платформи можуть надавати додаткові можливості, такі як підтримка у лістингу на біржах, послуги Know Your Customer (KYC) та Anti-Money Laundering (AML) для інвесторів, тощо.

  • Вартість послуг.

Лаунчпади – це двостороння робота, тому майданчики можуть брати комісії з інвестицій або відсотки від збору коштів під час ICO. Виберіть платформу, яка виставляє вигідні та прозорі умови.

Сьогодні українська крипто-біржа пропонує рішення для виводу проєктів на ICO. Ви можете звернути увагу на лаунчпад, який представлений, наприклад, на криптобіржі WhiteBIT.

Додаткові умови аналізу лаунчпаду крипти

Перевірте, які заходи безпеки використовує платформа для захисту криптопроєктів та інвесторів від шахрайства та кібератак. Важливо, щоб це поширювалось в обидва боки, гарантуючи захист як інвесторам, так і тим, хто презентує стартап. Окрім цього, переконайтеся, що технічна інфраструктура майданчика надійна та має високий рівень доступності.

Після цього можна переходити до детального вивчення launchpad в крипті. Дізнайтеся, які правила відбору проєктів має платформа. Які є вимоги стосовно команди, технічної готовності та інших аспектів стартапу. Важливо, щоб розробка повністю відповідала вимогам. Це стане гарантією розміщення та презентації ідеї, після чого інвестори зможуть без перепон купити крипту такого проєкту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *