Cashnip Kitty – шахрай з благодійним серцем.

Зовні сер Whines-A-Lot виглядає як звичайнісінький кіт хоча й живе у офісі маркетингової компанії GuRuStu, що розташований у центрі міста Талса, Оклахома. Проте, він кіт-філантроп. Засновник GuRuStu Стюарт МакДаніел забрав його з притулку для тварин, коли котові було шість місяців. Два роки котик поводив себе так як і личило котові: спілкувався з працівниками та відвідувачами офісу вимагаючи уваги до своєї персони, спостерігав з вікна офісу за людьми на вулиці, спав чи ніжився на сонечку, грався усім, що потрапляло йому у лапи.
Та ось одного ранку прийшовши на роботу Стюарт МакДаніел знайшов біля скляних дверей офісу, прямісінько там де сер Whines-A-Lot любить грітися на сонечку, кілька дрібних грошових купюр. Звідки взялися гроші та як вони потрапили до офісу було таємницею. Перший раз це здивувало, але після того ранку гроші почали з’являтися постійно. Працівники компанії разом з МакДаніелем довго ломали голову над цією загадкою. Врешті виникла одна ідея, яку потім було підтверджено відеозаписами з камер спостереження.
Виявилось, що готівка у офіс потрапляла завдяки серу Whines-A-Lot, коли люди з офісу йшли до дому кіт залишаючись сам спостерігав через скляні двері за людьми, що гуляють по вулиці у пізній час. Ймовірно, що хтось із людей його помічав і намагався з ним погратись через скло. Як іграшку використовували однодолларову банкноту, яку просували у щілину між скляними дверима. Спершу люди, швидше за усе, не мали наміру втратити свій долар. Кіт спочатку бавився ним, а потім раптово дуже швидко вихоплював його.
Власне на відео показано весь процес

З часом гра на гроші з офісним котом набула популярності і почала приваблювати все більше людей, які не вірили, що можуть програти котові, відповідно і збільшувався вечірній заробіток сера Whines-A-Lot.
За словами МакДаніеля, кіт дуже любить гратися з грошима, які заробив. Він качається на них, підкидає їх догори ніби показуючи, що це його власність.

Побачивши яким чином його улюбленець заробляє гроші МакДаніел вирішив, що варто використати його талант на якусь добру справу. Таким чином він почав жертвувати гроші на потреби притулку для бездомних тому, що сер Whines-A-Lot колись сам був безпритульним і він би цю ідею схвалив.
Наразі, під псевдонімом CASHnip Kitty сер Whines-A-Lot пожертвував місцевому притулку більше 100 доларів.

А на дверях офісу віднедавна є табличка з попередженням.
УВАГА:
Cashnip Kitty – це шахрай з благодійним серцем. Він відбере ваші гроші та пожертвує їх на потреби притулку для бездомних Талси. Cashnip Kitty каже: “Просуньте долар через щілину, і велике благословення зійде на вас”.

У статті використано відео та фото з фейсбук акаунту CASHnip Kitty.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *