Як зберегти ялинку від кота та навпаки.

Як зробити так, щоб Новий рік та Різдво не було зіпсоване любимим котиком? Насправді досить просто:

  1.  Закріплюйте ялинку не тільки у низу а ще як мінімум зверху або збоку, щоб кіт не зміг її перекинути.
  2. Оприскайте гілки ялинки водою з ефірною олією лимона чи апельсина. Коти ці запахи не люблять, тож ваша кішка не буде намагатися попробувати на зуб хвою.
  3. Зробіть бовтанку із червоного меленого перцю та спирту і цією сумішшю протріть дроти гірлянд. Спирт випарується, а перець лишиться, один раз спробувавши гірлянду на зуб більше кіт цього робити не буде. Для кота це буде не приємний досвід але шкоди йому не завдасть.
  4. Відмовтеся від скляних іграшок. Замініть їх на пластикові або іграшки з тканини. Останній варіант найкращий. Навіть якщо кіт позбиває на підлогу усі іграшки великої шкоди від цього не буде.
  5. Якщо ялинка натуральна і кріпиться у контейнері з водою, закрийте доступ до контейнера целованом, щоб у кота не було спокуси напитися води або зробити там туалет.
  6. Встановюйте ялинку таким чином, щоб кіт не міг зістрибнути на неї з шафи, підвіконня, стола чи іншого предмету інтер’єру.
  7. Відмовтеся від мішури, дощику. Кішки після свят потрапляють до ветеринарної клініки саме через те, що з’їли цей елемент декору і отримали кішкову не прохідність.
  8. Якою б великою не була спокуса не прикрашайте самого котика.
  9. Не залишайте запалені свічки навіть на “секундочку”. Ваш чотирилапий газда обов’язково спробує їх дослідити, про можливі наслідки дослідження можете здогадатися самі.

Хай зустріч Нового року буде для вас гарним і яскравим святом, а Різдво тихим затишним сімейним і ніщо їх не зіпсує.

З наступаючим Новим роком Вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *