Девайси для домашніх тварин

Індустрія зоотоварів не стоїть на місці: кількість розумних лотків, іграшок та АІ-помічників для домашніх тварин росте буквально щодня. Подивимося, що новенького з’явилося останнім часом.

Голосовий помічник “Алекса” допоможе тепер і собакам

Skymee Dog Camera – так називається собачий девайс, який пов’язаний з голосовим помічником, відомою “Алексою” з Амазона. HD камера та “Алекса” будуть стежити за вашим вихованцем, поки вас немає вдома. Це питання стосується всіх працюючих господарів, які кидають собак одних удома. Тепер за ними наглядає’ “Алекса” і в разі потреби  ви отримаєте звіт про поведінку вашого домашнього улюбленця.

Колесо для бігу – розумний фітнес наздоганяє навіть котів

Чи готові ви заплатити одну тисячу вісімсот доларів США за хорошу форму своєї кішки? Тоді купуйте розумне “біляче колесо” під назвою – Little Cat Treadmill.
Розумне колесо зможе точно підрахувати – по-перше, скільки хвилин на день кішка приділила “спортзалу”, а по-друге, скільки калорій при цьому спалила. Якщо ви не готові відати стільки грошей на боротьбу із зайвою вагою кота, тоді організуйте йому простір для бігу і не лайте – ні за сидіння на шафах під стелею, ні за вечірні перегони по підлозі в стилі «тибидимс-тибидимс-тибидимс». Принаймні, ганяйте кота лазерною указкою, свіжою іграшкою у вигляді кульки з бубонцем або пір’ям на палиці.

Коти, як домашні, так і вуличні, схильні до малорухливого способу життя. Більшість життя вони проводять уві сні. Особливо якщо коти добре поїли та сидять у теплі та безпеці, а про секс не думають через відсутність самі знаєте чого. Тому домашні коти схильні лінуватися, що з часом може призвести їх до ожиріння.
Біг у колесі – забава для білок та хом’ячків – у них є для цього відповідний інстинкт – як у зайця – барабанити передніми лапками. Чи є такий інстинкт у котів – невідомо. Відомо лише те, що до більшої частини іграшок та будиночків коти залишаються байдужими.

Тому якщо розумне колесо Little Cat Treadmill ваш котик проігнорує або «відмітить» його якимось іншим чином, показавши, що йому на вашу витівку… – будьте розумним господарем самі, візьміть у руки папірець на нитці – та й справа з кінцем !

Робот-іграшка для собаки

Французька фірма CamToy випустила на ринок нового компаньйона для собаки. З іграшкою можна возитися, тягаючи її по будинку, а ще вона служить диспенсером, що відмірює корм порціями. Називається цей зоотовар Laika, на ім’я того самого першого собаки, який полетів у космос і не повернувся звідти, на відміну від Білки та Стрілки.

Робот Лайка, крім іншого, має вбудовану систему “високо сиджу – далеко дивлюся”, тобто – вбудовану камеру стеження, щоб вихованець, залишений один, поводився добре, а ви могли за ним спостерігати з роботи – якщо більше на роботі зайнятися вам нічим.

Нова партія розумних котячих лотків

Про лотки для кішок ми писали чимало, але ми не встигаємо за новими та новими пропозиціями ринку та “Кікстартера”. Ось кілька нових ідей.

Лоток, що самоочищається з “Айфона”

iKuddle – так називається новий котячий туалет для шанувальників телефонів від фірми Apple.

Керується лоток через мобільний додаток. Як тільки кішка сходила в лоток, рецептори реєструють подію і відправляють вам повідомлення типу «Я вже все!».

Ваше завдання натиснути кнопку, після чого в лотку відбудеться автоматичне скидання забрудненої частини наповнювача у спеціальний герметичний піддонний мішок, як у пилососа.

Лоток самоочищається (без “Айфона”)

А ось лоток LavvieBot працює майже за тим самим принципом, але не вимагає від вас маніпуляцій зі смартфона. Сенсори лотка також виявляють зміну мікроклімату всередині лотка і скидають зіпсовану частину наповнювача в урну піддона, підсипаючи свіжий наповнювач. Цей лоток більше схожий на пральну машинку, ніж на звичний котячий туалет.

Домашній туалет для собак

InuBox – так називається туалет для собак невеликих порід. Повна назва собачого туалету – The InuBox dog toilet. Принцип майже той же, що й у котячого лотка з автоматизованим очищенням, проте дизайн трохи інший, тому що йдеться про собак, а не кішок.

Зоотовар призначений споживачам, які живуть у будинках і кварталах, побудованих за принципом кондомінімумів – тобто мають навколо себе нефрендлі територію – на якій із собакою особливо не розгуляєшся.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *