Головна

Ласкаво просимо на сайт «Котоманія!-UA»!

Інформація яка знаходиться на сайті стане у пригоді, якщо ви є щасливим власником кота, кішечки або кошеняти, збираєтесь поселити когось із них у своєму помешканні чи просто колекціонуєте смішні фото, відео та дивні факти про кішок.
Дозвольте провести коротеньку екскурсію й показати що й де у нас можна знайти.
У розділі “Породи котів” ви знайдете інформацію про породи які наразі визнані світовими асоціаціями любителів кішок. Породи поділені за довжиною хутра на: Довгошерстні, Напівдовгошерстні, Напівдовгошерстні/короткошерстні, Короткошерстні та Лисі. Тож вам не треба буде переглядати весь каталог порід, якщо ви хочете обрати кішку із коротким хутром але вагаєтесь із виборі породи. В описі кожної породи є коротка історія її виникнення, опис породи згідно її стандартів, опис характеру представників породи, рекомендації по догляду та застереження щодо можливих проблем із здоров’ям тварин і безумовно фотографії кішок цієї породи.
У розділі “Догляд та виховання” зібрана корисна інформація про догляд за кішками, можливі причини появи у них не бажаної поведінки та швидкі, дієві й не травматичні для кішки та господарів способи як виправити ситуацію.
Розділ “Цікаве про котів” містить величезну кількість фото та відео з котиками, цікаві історії про відомих людей та їх кішок, ісотрії про відомих кішок, про речі та події так чи інакшо пов’язані з кішками і багато іншого, що сподіваємось, вам буде цікаво побачити та прочитати.
Розділ “Правильне харчування котів” – нібито все зрозуміло, але насправді то ціла наука, як годувати домашнього котика щоб не нашкодити його здоров’ю, чим його можна пригощати, а що йому категорично протипоказано.
Останній розділ “Здоров’я котів та їх власників” дуже особливий. Ми свідомо не стали розміщувати описи хвороб кішок. Діагноз має ставити фахівець-професіонал у ветеринарній клініці. Ми ж зосередились на інформації, яка допоможе вам розпізнати й знешкодити основні небезпеки, які чекають на кішку у домі, на вулиці чи на подвір’ї вашого дому.
Якщо після прочитання тієї чи іншої статті у нас на сайті у вас з’явилися питання ви можете написати їх у коментарях. Там же ви можете поділитися своїми думками чи досвідом .

Я кщо у Вас є пропозиції по рекламі чи іншій співпраці пишіть info@kotomaniya.com.ua

Почувайтеся як удома й заходьте частіше ми дуже вам раді!