Привчання кішки до унітаза може здійснюватись декількома способами. Хазяїну доведеться виявити терпіння і діяти послідовно. Тварина має зрозуміти, що саме від неї потрібно. Привчання до унітаза вимагатиметься від господаря багато сил, але результат виправдає всі зусилля.
Деяким господарям достатньо того, що кішка справно ходить у лоток.
У господаря привченого до унітазу вихованця з’являється зайвий привід для гордості. Можна здивувати гостей та друзів тим, що кіт привчений до унітазу.
Перед тим, як розпочати навчання тварини, потрібно врахувати деякі фактори:
Вік кішки. Оптимальним вважається вік від пів року. Якщо привчати до унітаза кошеня віком до 6 місяців, він може падати та провалюватися в унітаз. Це дасть негативний ефект, тварина злякається і привчити його до унітаза буде складно, інколи і неможливо. Саме тому починати надто рано не варто. Однак тварину старше 2 років буде важко перевчити, тому сильно затягувати теж не варто;
Ходить на лоток. Краще починати привчати до унітаза лише тих тварин, які привчені до лотка. Якщо кіт не може зрозуміти принцип відвідування лотка, то привчання до унітаза стане для нього непосильним завданням;
Час та терпіння. Не варто розпочинати навчання без наявності вільного часу та бажання. Якщо людина кричатиме на тварину, поводитиметься агресивно або квапитиме, результату це не принесе;
Стабільність навчання. Господар має відповідально підійти до привчання тварини. Не можна займатися цим іноді, потрібна наполеглива і стала робота;
Існує кілька способів привчання вихованця до унітаза. Вибір оптимального залежить від віку тварини, її звичок. Якщо кіт вже справно ходить до лотока, можна використовувати цю навичку для придбання нової звички. У протилежному випадку слід почати з привчання до лотка й одразу переходити до наступного етапу.
Привчання до унітаза за допомогою лотка – популярний та надійний спосіб.
Якщо кішка впаде з унітаза або в нього виникне страх. Це ускладнить завдання та зробить навчання неможливим. Саме тому перші кілька разів відвідування унітазу без лотка людина має бути поруч.
Якщо кіт відмовляється ходити в унітаз, можна повернути лоток на кілька днів. Після того, як тварина заспокоїться, прибрати її знову.
Ще одним способом привчання тварини до туалету є використання спеціального пристрою. Воно є системою з кількох кілець у вигляді насадки на унітаз. Вартість його невелика, тому пристрій є доступним та простим у використанні.
Такий варіант зарекомендував себе як надійний та недорогий. Придбати пристрій нескладно, він значно спростить весь процес привчання.
Щоб кішка привчилася до унітаза, людині потрібно докласти ряду зусиль і дотримуватися деяких правил:
За жодних обставин не можна застосовувати силу до кішки у процесі навчання.
Не завжди кішка прихильно ставиться до застосування спеціальної насадки на унітаз. Деякі тварини сприймають її за напувалку або просто не розуміють, чого від них хоче господар.
Нерідко після того, як прибирають кілька кіл, і отвір стає більшим, кішка лякається і відмовляється продовжувати навчання. У цьому випадку варто поставити на унітаз лоток та спробувати зацікавити тварину таким чином.
Наші партнери Елітстелі натяжні стелі в Киеві.
Сайт про собак Собакоманія